Apie mus

Aukščiausios kokybės taktiški sprendimai

Rasti problemos sprendimą ir pasiūlyti Jums priimtiniausią variantą - mūsų tikslas.

Nuo 1996 mūsų komanda sekmingai įsigilino į pramonėje vyraujančias tendencijas viso pasaulio mastu ir siūlo Jums tik geriausius sprendimus.

UAB Butina savo veiklą vykdyti pradėjo 1996 metais kaip metalo ir plieno konstrukcijų, naudojamų tiek pramoninėje, tiek civilinėje inžinerijoje, gamintojai, inžinieriai ir montuotojai. Nuolatos siekėme pasiūlyti projektų sprendimo būdus, leidžiančius įgyvendinti ne tik standartinius užsakymus, tačiau ir grandiozinius architektūrinius sprendimus. Vedami noro augti ir tobulėti, suformavome profesionalią komandą, kurią papildo inžinieriai, įgyję reikiamą kvalifikaciją, suvirintojai, esantys savo srities specialistai ir turintys ilgametę patirtį,  bei didelis burys darniai ir sistemingai dirbančių profesionalų kolektyvas.

ES projektai

UAB „Butina“ vykdo ES paramos projektą „UAB „Butina“ energetinio efektyvumo įvertinimas“, skirtą didinti energijos vartojimo efektyvumą.

Projekto finansavimas: parama skirta pagal Lietuvos 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“ priemonę „Auditas pramonei LT“. Projekto Nr. 04.2.1-LVPA-K-804-02-0004, bendras projekto biudžetas – 4500 Eur, ES fondų investicijų parama sudaro 2700 Eur.

Projekto tikslas: patikrinti inžinerines sistemas bei įrangą, nustatyti jų veiksmingumą, atnaujinti jas ir modernizuoti, taip sumažinant energijos vartojimo sąnaudas.

Atlikusi technologinį auditą, įmonė tikisi efektyvesnio resursų panaudojimo, leidžiančio sumažinti energijos suvartojimą gamybos procese bei prisidėti prie šiltnamio efekto mažinimo ir aplinkosaugos tikslų.

Truputis skaičių

Skaičiai kalba patys už save

0
?????
0
?????
0
?????

Kokybė eina pirmiau visko! Mes rūpinames, kad kiekviena smulkmena ir detalė yra apgalvotos realizuojant visus užsakymus. Mūsų tikslas yra patenkitni 100% užsakovo lūkesčius ir poreikius.

UAB Butina pasižymi

Darbų pajėgumais: pagaminame apie 200 tonų metalo konstrukcijų per mėnesį;
Metalo apdirbimo galimybėmis: metalą pjaustome, lenkiame, karpome, šratuojame metalo abrazyvu, viriname, gruntuojame, dažome bei džioviname kaitinimo kameroje;
Nuolatiniu kokybės užtikrinimu: gamybos vadovai ir kokybės priežiūros specialistai turi savo biurus pačiame gamybos komplekse, taip užtikrinant nenutrūkstamą bendradarbiavimą su gamybos personalu;
Siūlomų paslaugų plėtra ir tobulėjimu: 2014 metais įgijome EN1090-1 standartą, 2016 gavome EN-1090-3 sertifikatą, suteikiantį galimybę projektuoti ir gaminti specialios paskirties gaminius, pvz. tiltus, viadukus; 2008 m. pelnėme prestižinį „Gazzele“ apdovanojimą kaip sparčiausiai augantys rinkos lyderiai;
Visišku projektų išpildymu: suprojektuojame, pateikiame vizualizacijas, pagaminame ir pilnai įgyvendiname užsakovo reikalavimus;
Strategiškai patogia lokacija Vilniuje: esame įsikūrę šalia pagrindinių susisiekimo magistralių;

Mūsų vizija – tapti kokybės ir inovacijų lyderiais struktūrinio metalo konstrukcijų gamyboje ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.
Mūsų misija – nuolatos augti, tobulėti ir siekti visiško vartotojų pasitenkinimo, bei kurti tik aukščiausios kokybės ir standartų produkciją.
Mūsų vertybės – operatyvus ir kokybiškas projektų įgyvendinimas, nuolatinis darbuotojų kvalifikacijos kėlimas, maksimalus kokybės užtriimas visuose projektavimo ir gamybos etapuose bei visiškas užsakovų pasitenkinimas.

Sertifikatai

Reikia pagalbos įgyvendinant projektus? Mes esame ekspertai!